Буд-Експерт Україна

Інженер-геодезист

Сертификат геодезистаОтримати сертифікат інженера-геодезиста можуть особи які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста або магістра у галузі геодезії, мають стаж роботи за спеціальністю не менше одного року, пройшли курс підвищення кваліфікації та склали кваліфікаційний іспит.

Кваліфікаційний іспит є процедурою, під час проведення якої підтверджується професійна компетентність особи, рівень кваліфікації і знань як виконавця топографо-геодезичних і картографічних робіт.

Для складання кваліфікаційного іспиту інженер-геодезист, подає до Кваліфікаційної комісії:

  1. заяву встановленого зразка;
  2. копію документа про вищу освіту, що підтверджує отримання кваліфікації інженера-геодезиста за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
  3. документ, що підтверджує стаж роботи;

Інженеру-геодезисту, який склав кваліфікаційний іспит, видається кваліфікаційний сертифікат у паперовій або електронній формі, що підтверджує відповідність особи кваліфікаційним характеристикам професії та її спроможність самостійно проводити топографо-геодезичні і картографічні роботи.

Сертифіковані інженери-геодезисти зобов’язані не рідше одного разу на чотири роки підвищувати кваліфікацію за програмою підвищення кваліфікації.

Більш детальну інформацію щодо варіантів проходження підготовки до атестації та отримання кваліфікаційного сертифіката Ви отримаєте звернувшись до нас!

(099) 737-93-99, (096) 431-64-64, (044) 360-82-75

 

 
Розробка сайту-візитки: студія Камінського © 2014—2019 bud-expert.org.ua всі права захищені