Буд-Експерт Україна

Інженер-землевпорядник

Серт землеустроителяВідповідно до ст. 66 Закону України «Про землеустрій» отримати сертифікат інженера-землевпорядника можуть особи які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста або магістра у галузі знань землеустрою, мають стаж роботи за спеціальністю не менше одного року, пройшли курс підвищення кваліфікації та склали кваліфікаційний іспит.

Для складання кваліфікаційного іспиту інженер-землевпорядник, подає до Кваліфікаційної комісії:

  1. заяву встановленого зразка;
  2. копію документа про вищу землевпорядну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
  3. документ, що підтверджує стаж роботи;
  4. рекомендації керівника стажування;
  5. перелік документації із землеустрою та/або оцінки земель, у складенні якої інженер-землевпорядник брав участь;
  6. копії двох схем та/або проектів землеустрою та/або технічної документації з оцінки земель, у складенні яких інженер-землевпорядник брав участь.

Іспит включає перевірку теоретичної підготовки та практичних навичок щодо складення документації із землеустрою та оцінки земель.

Кваліфікаційний сертифікат інженера-землевпорядника видається у паперовій або електронній формі, особі яка склала кваліфікаційний іспит, що підтверджує відповідність інженера-землевпорядника кваліфікаційним характеристикам професії та його спроможність самостійно складати окремі види документації із землеустрою та документації з оцінки земель, виконувати топографо-геодезичні і картографічні роботи, проводити інвентаризацію земель, перевіряти якість ґрунтових, геоботанічних та інших обстежень земель при здійсненні землеустрою.

Більш детальну інформацію щодо варіантів проходження підготовки до атестації та отримання кваліфікаційного сертифіката Ви отримаєте звернувшись до нас!

(099) 737-93-99, (096) 431-64-64, (044) 360-82-75

 
Розробка сайту-візитки: студія Камінського © 2014—2019 bud-expert.org.ua всі права захищені